Joanna Bacior
Radca Prawny, Prawnik Zarządzający Kancelarii Radcy Prawnego Joanny Bacior.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia w Szkole Prawa Brytyjskiego i Europejskiego Uniwersytetu Cambridge, Centre for European Legal Studies. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę w renomowanej kancelarii, jak i pracę jako in–house lawyer dla dużej grupy kapitałowej. Posiada bogatą praktykę w zakresie przekształceń kapitałowych oraz w sprawowaniu nadzoru właścicielskiego zarówno w imieniu inwestorów zagranicznych, jak i wobec spółek zależnych od Spółek z udziałem Skarbu Państwa. Z powodzeniem prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jak i doradza klientom indywidualnym.

Przedmiotem jej szczególnych zainteresowań są zagadnienia związane z prawem nowych technologii, prawem handlowym, prawem wspólnot mieszkaniowych, umowami w obrocie gospodarczym oraz prawem pracy. Prowadzi także obsługę prawną inwestycji z branży budowlanej.

W latach 2010 – 2012 Członek Zarządu ds. prawnych w spółkach B+R.
Współtwórca Klastra Innowacyjnych i ekologicznych technologii obróbki kamienia – EkoMinerals oraz pierwszy Prezes Zarządzający Klastra.

Współpracownik portalu e-prawnik.pl oraz autor szeregu artykułów o tematyce prawnej.

Wykładowca na uczelni wyższej jako specjalista z zakresu prawa ochrony konkurencji i konsumentów.

www.bacior.eu

Patrycja Gabriela Bartosz – Burdiak
Radca Prawny, Prawnik Zarządzający Bartosz – Burdiak Kancelarii Radców Prawnych.

Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie oraz studia w Szkole Prawa Brytyjskiego i Europejskiego Uniwersytetu Cambridge, Centre for European Legal Studies. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Przez lata pracy zawodowej w renomowanej kancelarii, zdobyła bogate doświadczenie w prowadzonych z powodzeniem licznych procesach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych oraz przy obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Szczególnym zakresem jej zainteresowań są postępowania administracyjne oraz sądowo-administracyjne, w których reprezentuje zarówno przedsiębiorców, jak i rolników korzystających z programów unijnych – zarówno przy programach płatności wieloletnich, jak i przy znaczących inwestycjach w budownictwie i produkcji.

Poprzez wieloletnią współpracę przy obsłudze prawnej jednej z największych kancelarii komorniczych w Polsce, zdobyła wyjątkowe umiejętności w zakresie świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej również w dziedzinie postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

Ekspert Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych.
Członek Zrzeszenia Prawników Polskich O/Warszawa (w wieloletniej funkcji skarbnika).
W latach 2010 – 2012 Członek Komisji Doskonalenia Zawodowego przy Radzie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Autorka licznych publikacji z zakresu procesu sądowego, postępowania egzekucyjnego oraz brytyjskiego systemu prawnego.
Współtwórca wielu opracowań zamieszczonych w systemie Lexis.pl, wydawnictwa prawniczego Lexis Nexis Polska Sp. z o.o..

Wykładowca na uczelni wyższej jako specjalista z zakresu prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

W latach 2006 - 2009 członek Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa (ELSA) oraz w latach 2005 – 2009 redaktor naczelny czasopisma wydawanego przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji.

Prelegent na licznych konferencjach naukowo - biznesowych poświęconych prawu.

www.kancelariaburdiak.pl

 
Niektóre obszary niniejszej strony mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera użytkownika.
Poprzez wspomaganie zbierania statystyk umożliwiają one jak najlepsze dopasowanie treści prezentowanych na stronie do Państwa potrzeb.
Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Cookies.     Ok, rozumiem.